Oferty pracy w dziale finansowo-księgowym

Instytut Spraw Obywatelskich poszukuje kandydatów/kandydatek do pracy na stanowiskach w dziale finansowo-księgowym.

KOORDYNATOR ADMINISTRACYJNO-FINANSOWY

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie wniosków o płatność/sprawozdań, harmonogramów płatności oraz innych dokumentów niezbędnych do rozliczania projektów.
  • Prowadzenie dokumentacji finansowej projektów, weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu oraz harmonogramem.
  • Przygotowywanie/weryfikacja dokumentacji dotyczącej wyboru wykonawców.
  • Zapewnienie zgodności realizacji projektów z umowami, programami oraz wytycznymi.
  • Udział w kontrolach projektów prowadzonych przez zewnętrzne podmioty.
  • Kontakt z Grantodawcami.
  • Współpraca z pozostałymi zespołami Instytutu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą finansową projektów oraz ich rozliczaniem.
  • Umiejętność obsługi oprogramowania biurowego MS Office (minimum MS WORD i MS EXCEL) oraz korzystanie z Internetu.
  • Umiejętności analityczne.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Sumienność, dokładność, samodzielność.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wymiar czasu pracy: 1 etat
  • Praca stacjonarna w biurze Instytutu w Łodzi.
  • Możliwość podnoszenia kompetencji.
  • Praca w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV do dnia 20.09.2022 r. na adres e-mailowy: ilona.pietrzak@instytut.lodz.pl (z tytułem wiadomości: Koordynator administracyjno-finansowy).

W zgłoszeniu/CV prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Oferty bez powyższej klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

  • Wsparcie zespołu księgowego w obsłudze procesów związanych z przebiegiem zatrudnienia.
  • Pomoc w archiwizacji dokumentów oraz koordynacji obiegu dokumentów.
  • Dystrybucja dokumentów kadrowych.
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w obsługiwanych systemach kadrowo-księgowym i innych.
  • Wsparcie zespołu finansowego w przygotowywaniu dokumentacji księgowo-podatkowej, współpraca i wsparcie przy realizowanych projektach.
  • Przygotowanie raportów, zestawień i realizacja innych prac zleconych przez zespół, prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z pracą w działach księgowo-kadrowych.
  • Umiejętności analityczne i logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV do dnia 20.09.2022 r. na adres e-mailowy: ilona.pietrzak@instytut.lodz.pl (z tytułem wiadomości: młodszy specjalista ds. finansowo-księgowych).

Dodaj nam MOCy!

Od 2004 roku działamy na rzecz zmiany społecznej. Bo DNA Instytutu Spraw Obywatelskich to walka o dobro wspólne i mobilizowanie obywateli do działania. O dobro, które jest bliskie każdej i każdemu z nas, jak np. czyste powietrze, cisza za oknem, bezpieczna żywność czy wspólna przestrzeń. Oraz o dobro, które jest tylko pozornie dalekie: obywatelską inicjatywę ustawodawczą, referendum czy radę pracowników.

By działać skutecznie, potrzebujemy stałego i pewnego budżetu. Pomóż nam stawić czoła codziennym wyzwaniom. Dorzuć się do działań Instytutu.

Dziewczynka z uniesioną pięścią, w stroju superbohaterki z biało-czerowną peleryną